test

Zateplení střechy

V nejbližší době budou zahájeny práce pod střechou našeho objektu v rámci akce "Revitalizace" firmou Syanco s.r.o, Uherské Hradiště (je to firma, která prováděla stavbu valbové střechy našeho objektu). 

Firma dodala nejlepší nabídku (v poměru cena/materiál + naše specifické požadavky) a představenstvo tedy rozhodlo právě pro ně. Dalším důvodem nebo spíše takovou malou výhodou byla skutečnost, že firma stavěla valbovou střechu a byla tedy schopna přesněji cenovou nabídku přizpůsobit. 

Co od této části revitalizace očekávat ? 

Zateplení střechy je vlastně druhou z částí již provedené rekonstrukce, která se nemohla provést hned po stavbě střechy, jelikož bylo nejprve zapotřebí zajistit dostatečné proschnutí promáčených panelů, ke kterým pravidelně při deštích docházelo. Proto se muselo počkat, až bude vše suché a začít se.

Zateplením pláště střechy dojde k úsporám na topení pro všechny, kteří bydlí v patrech pod střechou a v létě naopak nebudou jediní, kteří budou mít ve svých bytech vedro.

Dne 10.8. 2014 došlo k podpisu smlouvy se stavební firmou a práce budou zahájeny v termínu 21.8.2014 a budou trvat cca do 10.9. 2014 

 

Představenstvo BDW